Een prostituee bezoeken is heel gevaarlijk voor je gezondheid. Het geeft een machtig gevoel, om een heroïnehoer voor nop te nemen, of voor iets meer een dame op de Wallen, maar voor je het weet loop je een soa op, een dreun op je kop van haar pooier, of je wordt gechanteerd en afgeperst doordat ze filmpjes van jou op YouTube dreigen te zetten. Bovendien nemen je ideeën over seksualiteit de meest extreme vormen aan, die schadelijk zijn voor jou en je relatie met de mensen, vooral vrouwen, om je heen. Uit onderzoek blijkt dat hoerenlopen scheidingen, depressies, ontslagen en soms zelfs suïcidale gedachten veroorzaakt.
Daarnaast werk je door het hoerenbezoek mee aan de internationale mensenhandel. Er is er geen prostituee die voor haar lol, laat staan uit vrije wil, ooit hoer is geworden. Je draagt als hoerenloper dan ook bij aan het in stand houden van deze ongezonde bedrijfstak, versterkt het beeld van de vrouw als lustobject, en laat zien dat alles te koop is, vooral een vrouw.
Seks hoort niet in het openbaar thuis, en vrouwen niet naakt achter de ramen, of onder druk van een pooier in een hoerentent. En al bezorg je als minister prostituees meer rechten: prostitutie is ongezond, en moet dus niet door de overheid gesteund worden. Je laat een niet-roker ook niet in een rokerige omgeving werken. Net als roken, dient hoerenlopen geheel uit het openbare leven te verdwijnen.
De overheid zal anti-hoerenloopprogramma’s moeten opzetten, voor de honderdduizenden voormalige bezoekers van prostituees, en voor prostituees zelf. Tijdens individuele sessies, gebaseerd op de toekomstige bestseller ‘stoppen met hoerenlopen’, en tijdens lotgenotenbijeenkomsten kan worden gekeken naar de macht- en seksverslaving, en worden alternatieven onderzocht. Ook partners en gezinnen van verslaafde ex-hoerenlopers kunnen gebruik maken van een ondersteuningsprogramma.
Kom op voor de rechten van verslaafde hoerenlopers: stop het in stand houden van de prostitutie!
Verslag van RTV Noord, over de aanhouding van twee mannen,
die o.a. een 12-jarig meisje tot prostitutie dwongen.
Eens en dat zeg ik als (hopelijk) ex-hoerenloper. Ik heb (als eeuwige vrijgezel) jaren prostituees bezocht en heb besloten om te stoppen. Dat valt me best zwaar, maar ik stond eigenlijk nooit zo stil bij de rest eromheen en dat veranderde.
Stoppen is mijn doel. De laatste keer dat ik ging was maanden terug. Nu vecht ik met mezelf wanneer het nodig is.
Heel interessant, maar ik kan alleen frans schreven. Groet
amina
Daan, vroeger kon ik nooit reageren ‘op’ via mijn 18e-eeuwse computer. Vandaar dus. Waarom zeg ik dit eigenlijk? Uitleg is moeilijk en gecompliceerd.
Salut!
moet ik me nu voor mijn IQ gaan schamen;-)
Hoi Daan,
vroeger was ik hier heel duidelijk in. Dit was een slechte zaak. Maar ach men groeit men denkt genuanceerder, milder, begripvoller en tsja het zal er altijd zijn en altijd blijven.
Ik kan me er niet druk om maken. Uiteraard weg met die vrouwenhandel.
Groet van Annet wonend naast een Nigeriaanse zeer donkere vrouw die ‘gered’is door een boer uit de prostitutie, omdat hij daar kwam….op de plaatselijke Hoerderij hier…..:)
Och och, die zoete oude tijd van blonde Dolly (of Evelien), toen alles nog zo gezellig was, en Dolly heel gelukkig. Ook dat was een farce, maar ja: vroeger was alles beter.
Je kunt het roken niet uit de samenleving halen. prostitutie ook niet. Maar je kunt het gedrag: hoerenlopen wel aan de kaak stellen. Het is niet iets om trots op te zijn, zeker niet als je weet dat meisjes deze mensenhandel ingesleurd worden.
Ik las vandaag in de krant dat masturberen mannen slimmer maakt. Er zijn dus alternatieven, en je schaadt er niemand mee.
In het literaire leven wordt de prostitutie altijd nogal romantisch weggezet, dus het lijkt vechten tegen te bierkaai.
Enkele jaren geleden hoorde ik een radiodocumentaire over het verbod op hoerenlopen in Zweden. Vanuit toen nog sociaaldemocratisch oogpunt werd de hoerenloper gestrafd en de hoer zoveel mogelijk geholpen, zeker als er verslaving in het geding was.
Een burgemeester van de plaats pareerde de twijfels over onmogelijkheid van een verbod met de vraag:
En als uw dochter in de business zou zitten? Hoe zou u reageren?
Bijna zonder uitzondering is er sprake van geknakte ego’s, financiële problemen of anderszins psychische problematiek.
Rationeel ben ik met je eens Daan, gevoelsmatig twijfel ik of het haalbaar is en of de gevolgen niet ernstiger zijn dan controle op het hele hoerenbedrijf. Ik weet niet hoe het in Zweden is.
In mijn betoog heb ik het over "normale" volwassen verhoudingen tussen vraag en aanbod, niet over zeer ongelijke machtsrelaties zoals in Thailand, maar ook Afrikaanse landen of Cuba waar rijke vrouwen aan hun gerief komen.
Een nobel streven Daan, maar het oudste beroep van de wereld opheffen, lijkt mij onbegonnen werk! Beter kunnen de misstanden in dat beroep opgeheven worden!
Muth. heeft er een reactieblog over gemaakt. Onderhoudzaam is het wel.
goeiemiddag!
Die vrouwenhandel is natuurlijk te treurig voor woorden, maar tegen betaalde seks heb ik niet zoveel.
Doet u mij maar http://www.volkskrantblog.nl/bericht/173528🙂
gr Z
Zintuigen maait me het gras voor de voeten weg.
Ein Schertz! Wilde je testen of we een beetje wakker waren? 🙂
S E X zonder liefde is je zelf
verneuken…en ook als M A N
kom je daar niet mee klaar…..
En als je als Wet houder je niet
kan In houden…Laat maar mijn
Neus wordt verkouden………..
Mooi Verhaal waar hoeren-bhoeren-lopers
géén verhaal op kunnen halen…..
Groet à Vous Joshua
Zullen we het te zijner tijd ook eens over toyboys hebben?
Ach, en ook nog even de venijnige uithaal naar Rob Oudkerk. Ook satire?
Hahaha, hier zal een deel van onze regering het zeker mee eens zijn, of juist ernstig in ongerief raken??? 😉
Vrouwenhandel is echter een heel ander verhaal!
Reactie is geredigeerd
Tja, wat is het alternatief? Fred van der Wal schept een obscene fantasiewereld, maar fantaseren en het daarbij behorende masturberen worden door zich fatsoenlijk noemende mensen nauwelijks aangemoedigd.
Misschien een volgend blogje over de kunst van het masturberen?
Mannen zouden eens moeten leren hun slurfje wat beter onder controle te houden. Vooral i.v.m kindermisbruik, dat loopt de spuigaten uit. (Mondiaal gezien dan) Kinderbordelen in India, 53% van de kinderen is daar misbruikt.
Alles staat in dienst van het Heilige Orgasme en waag het niet daar iets van te zeggen!
Maar aanbevolen dus.
Groet,
Luna
Reactie is geredigeerd
Het is een schertz jongens, maar met een serieuze ondertoon. Ik had ook een zielig verhaal kunnen schrijven over prostituees, terwijl je ook kunt stellen dat alles begint bij het zoeken naar een prostituee (kip of ei discussie). Ik vond het erg leuk om nu eens het hoerenlopen aan de kaak te stellen. Niet-hoerenlopen kun je ook als uitgangspunt nemen, net als niet-roken.
Alle ellende die voortkomt uit het verdwijnen van de prostitutie betekent niet dat die prostitutie deugt. Laten we mensen daar nu eens op aanspreken.
Uit onderzoek blijkt etc. is natuurlijk gelul. Helemaal gelijk. Met cijfers toon je niet altijd iets aan. Net zoals het gelul is dat rokers gelukkiger zijn dan niet-rokers. Goed dat jullie daar doorheen prikken. Het betekent overigens niet dat het niet waar is. Geheimen in een relatie (hoerenlopen wordt vaak in het geniep gedaan, collega’s en partners weten hier vaak niets van af) of op het werk maken mensen niet gelukkiger. Het geeft soms een kick om iets stiekems te doen, maar uiteindelijk bijt je diep in het stof (Oudkerk als overbekend voorbeeld).
Reactie is geredigeerd
‘Uit onderzoek blijkt…’ moet ik dan maar aannemen, en dat andere onderzoeken het niet ontkrachten. Verder weten we toch dat het nooit uit de wereld weg te denken is geweest, hoezeer helaas ook. Het lijkt me toch het beste het controleerbaar en beheersbaar te houden. De door jou gepropageerde aanpak leidt tot het tegenovergestelde en nog meer leed, lijkt me.
‘Uit onderzoek blijkt dat hoerenlopen scheidingen, depressies, ontslagen en soms zelfs suïcidale gedachten veroorzaakt.’
Hmm. Is het niet anders om? Dat de behoefte veroorzaakt wordt door een psychische instabiliteit die veroorzaakt kan zijn door problemen in relationele zin en/of werksituatie? Juist via seksuele uiting probeert de mens onevenwichtigheid op emotioneel gebied weer in balans te brengen. De vraag is echter, of hoerenlopen een goede keuze is.
De misstanden in die sector moeten uiteraard aangepakt. Dat is een andere zaak.
ja , wel mee eens , hoewel je hier onderschat wat vrouwen zelf doen om hoer te worden en dan bedoel ik het niet-zielige deel die van ver hier heenkomt en letterlijk zegt : "I’m crazy about monnie" ( = money).Die zijn er ook namelijk en die kijken neer op die verhalen van zielige vrouwtjes.
Ik ben het geheel met zintuigen eens.
Jammer dat je van de overheid nu niet meer mag roken bij de hoeren, want die prostituees vallen natuurlijk ook onder die beschermende maatregel t.b.v. niet-rokers 🙂
Ben het grotendeels met ‘zintuigen’ eens. Je zult moeten proberen het goede van het kwade te scheiden. Ben nml bang dat je zonder prostitutie meer verkrachtingen en aanrandingen gaat krijgen.
Beste Daan, hoewel meeslepend geschreven vind ik het te kort door de bocht om het met je betoog eens te kunnen zijn. Ik denk dat prostitutie in een behoefte voorziet die je niet kunt wegstrepen. De bedrijftak in zijn geheel te lijf te gaan is denk ik daarom ook het kind met het badwater weggooien. Maar dat er enorme misstanden zijn, en dat die moeten worden aangepakt, dat is waar.
een gevoel van macht bij het hoerenlopen?
ontstaat m.i. juist door onmacht.
en die zal dan op haar beurt weer zijn ontstaan door al opgetreden schade aan de gezondheid.
verder steun ik je betoog natuurlijk wèl.
Volledig mee eens! Aanbeveling!